yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

Výsledky > Jihočeský kraj > Jižní Čechy > České Budějovice > Hotel Laguna České Budějovice
1 2 3 4 5 6 7

Vybavení a služby

  • Bar
  • Zahrada/park
  • Internet
  • Bezbariérový přístup
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace

Přijímáme platební karty:

Hotel Laguna České Budějovice

Střížovská 1659, 370 08 České Budějovice


 

Hotel Laguna se nachází v klidné části Českých Budějovic, 15 minut od historického centra města.

 

Hotel Laguna splňuje veškeré standardy moderního ubytování s celkovou kapacitou 27 lůžky,

ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a apartmánem.Hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou či sprchou, WC, minibar, TV se satelitem a bezplatným připojením na internet. Ubytování poskytujeme včetně snídaně, možnost stravování v hotelové restauraci (polopenze, plná penze) Snídaně jsou evropského stylu, při větší obsazenosti formou švédských stolů.Hotelová recepce zajišťuje vstupenky na kulturní akce, výlety, prohlídky, taxi, apod.Útulná atmosféra malého hotelu je doplněna o stylovou klimatizovanou restauraci s celkovou kapacitou cca 60ti míst v přízemí hotelu s bezbariérovým vstupem.Součástí restaurace je vytvořen koutek pro naše nejmenší hosty.V jídelním lístku najdete tradiční česká jídla, ale i nabídku sezónních specialit.Pro skupiny a v čase oběda vytváříme nabídková menu.V letních měsících je možno využít posezení na venkovní terase. Součástí hotelu Laguna je i konferenční místnost s kapacitou cca 100 míst je plně vybavena veškerou konferenční technikou. K prostoru náleží vlastní parkoviště, vchod, šatna, sociální zařízení, zajišťující nerušený průběh Vašich akcí.

 

Zajišťujeme konferenční a společenské akce, firemní večírky, jednání, semináře, slavnostní posezení, soukromé oslavy, svatební hostiny, narozeniny, promoce aj.


Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´